BERRICHI pārdošanas un konfidencialitātes politikas noteikumi

Pasūtīšanas informācija un noteikumi

BERRICHI noteikumi attiecināmi uz visiem, kas veic darījumus iepirkšanās vidē Berrichi mājaslapā, tajā skaitā arī uz Furcella OÜ – iepirkšanās vides īpašnieku. Furcella OÜ ir tiesības pēc saviem ieskatiem mainīt un papildināt šos noteikumus, produktus, produktu aprakstus, attēlus un cenas iepirkšanās vidē.

BERRICHI noteikumus starp Berrichi iepirkšanās vidi un personām, kas veikušas darījumu, papildus regulē Igaunijas Republikā un ES spēkā esošie attiecīgie tiesību akti.

BERRICHI preču zīmes īpašnieks OÜ Furcella Igaunijā reģistrēts kā PVN maksātājs. Ievērojot Igaunijas Republikā spēkā esošo likumdošanu, produktu cenās iekļauts PVN 20% apmērā un darījumi tiek noslēgti eiro (EUR). Ja Jūs atrodaties ārpus Igaunijas, esat reģistrēts PVN maksātājs un vēlaties pasūtīt produktus bez Igaunijā spēkā esošā PVN, lūdzu, sazinieties ar mums hello@berrichi.ee.

Kā pasūtīt?

Lai pasūtītu mūsu produktus:

 • iepērcieties ar interneta veikala starpniecību mūsu tīmekļa vietnē
 • iepērcieties ar e-pasta starpniecību, rakstot e-pastu uz to hello@berrichi.ee

Interneta veikals

 • Izvēlieties produktu(s), ko vēlaties iegādāties, noklikšķinot uz saites “Pievienot grozam”. Noklikšķinot uz produkta attēla var redzēt tā detalizētu pārskatu un aprakstu. Lapas augšējā labajā stūrī, noklikšķinot uz ikonas “iepirkumu grozs”, tiek parādīts pirkumu groza saturs.
 • Ja Jums ir atlaižu kods, ierakstiet to lauciņā “kupona kods” un nospiediet “izmantot kuponu”. Tiks piemērota attiecīgās kampaņas atlaide. Furcella OÜ ir tiesības mainīt/izbeigt kampaņas kuponu kodu derīgumu, paziņojot par to klientiem attiecīgās kampaņas ietvaros.
 • Kad esat pārskatījis savu pasūtījumu, noklikšķiniet uz saites “noformēt pasūtījumu” un pabeidziet pasūtījumu. Lūdzu, uzmanīgi aizpildiet visus nepieciešamos laukus, jo piegāde ir atkarīga no sniegtās informācijas precizitātes. Varat izveidot savu personisko kontu turpmākajai piegādei, piedāvājumiem un jaunumiem no Berrichi.
 • Izvēlieties piegādes veidu no izvēlnes: Baltijas valstīs un Somijā mēs izmantojam Itella SmartPOST vai Omniva paku automātus. Visās pārējās valstīs sūtījumus nodrošina DHL vai TNT serviss.
 • Pēc tam izvēlieties apmaksas veidu. Baltijas valstīs un Somijā pieejama apmaksa, izmantojot internetbanku. Ja veicat maksājumu, izmantojot internetbanku, noteikti noklikšķiniet uz pogas “atgriezties pie tirgotāja” – tas ļaus mums uzzināt, ka esat veicis maksājumu. Ikviens pircējs var norēķināties, izmantojot kredītkarti (VISA vai Mastercard), PayPal vai starptautisko pārskaitījumu. Lai apmaksātu pasūtījumu, izmantojot starptautisko pārskaitījumu, sūtiet savu pasūtījumu uz hello@berrichi.ee, lai mēs varam Jums nosūtīt apmaksai nepieciešamo informāciju. Mēs iesakām izvēlēties apmaksu ar kredītkarti, PayPal vai internetbanku, jo tas ir ātrākais veids, kā saņemt savus pirkumus.
 • Jums jāpiekrīt lapas apakšpusē atrodamajiem “Pārdošanas un konfidencialitātes politikas noteikumiem”. Noklikšķinot uz saites “pasūtīt”, Jūs vēl vienu reizi redzēsiet pasūtījuma pārskatu.
 • Kad būsim saņēmuši Jūsu pasūtījumu un maksājumu, savā e-pastā saņemsiet apstiprinājumu un Jūsu pasūtījums tiks apstrādāts. Ja būs nepieciešamība ko precizēt, sazināsimies ar Jums pa tālruni vai e-pastu.

Pasūtīšana ar e-pasta starpniecību

 • Atlasiet produktu(s), ko vēlaties iegādāties un nosūtiet pieprasījumu uz hello@berrichi.ee.
 • Pārliecinieties, vai esat norādījis kontaktinformāciju: vārdu, tālruņa numuru, e-pastu un adresi, uz kuru vēlaties saņemt pasūtījumu.
 • Pēc pasūtījuma saņemšanas mēs uz Jūsu e-pastu nosūtīsim pasūtījuma apstiprinājumu ar detalizētu rēķinu. Jūsu pasūtījums tiks apstrādāts pēc maksājuma saņemšanas. Lūdzu, aizpildiet visus rēķinam nepieciešamos laukus.

Piegādes veidi

 • Produktus, kas pasūtīti uz ārvalstīm piegādā DHL vai TNT kurjeri. Piegādes izmaksas ir redzamas, interneta veikalā izvēloties piegādes veidu. Dažādās valstīs tās atšķiras. Atkarībā no valsts, adreses un izvēlētā piegādes servisa, sūtījums tiks piegādāts 1 – 6 darbadienu laikā. DHL visā pasaulē piegāde ir 1-2 dienas, TNT economy piegāde ir 3-5 dienas. Piegādātājs nosūtīs Jums sūtījuma izsekošanas kodu, kā arī informāciju par paredzamo piegādes laiku uz e-pastu vai ar īsziņas starpniecību. Sīkāka informācija par pakalpojumu ir pieejama www.dhl.com vai www.tnt.com.
 • Sūtījumu piegādei Igaunijā un Somijā mēs izmantojam Itella SmartPOST paku automātus. Piegādes izmaksas Jūs varat aplūkot, izvēloties piegādes metodi interneta veikalā. Pasūtījums tiks piegādāts uz Jūsu norādīto paku automātu 3-6 darbadienu laikā. Sīkāka informācija par pakalpojumu ir pieejama www.smartpost.ee.
 • Sūtījumu piegādei Latvijā un Lietuvā mēs izmantojam Omniva paku automātus. Piegādes izmaksas Jūs varat aplūkot, izvēloties piegādes metodi interneta veikalā. Pasūtījums tiks piegādāts uz Jūsu norādīto paku automātu 3-6 darbadienu laikā. Sīkāka informācija par pakalpojumu ir pieejama www.omniva.lv vai www.omniva.lt.

Piegādes laiks

 • Pasūtījumi tiek piegādāti 3-6 darbadienu laikā pēc pasūtījuma veikšanas un apmaksāšanas. Pasūtījuma izpildes laiks ir atkarīgs no Jūsu izvēlētā piegādes veida. Maksimālais piegādes laiks ir 6 darbadienas.

Pasūtījuma maiņa un atcelšana

 • Pasūtījumus iespējams mainīt un atcelt 24 stundu laikā pēc pasūtījuma apmaksas veikšanas. Nosūtiet savu pasūtījuma numuru un bankas konta numuru uz hello@berrichi.ee, un mēs apstiprināsim Jūsu pieprasījumu.
 • Ja sūtījums nenonāk pie saņēmēja nepareizi norādītas kontaktinformācijas dēļ, klients ir atbildīgs par pakas nozaudēšanu. Lūdzu, pārliecinieties, vai sniedzat pareizu kontaktinformāciju, lai piegāde varētu tikt nodrošināta un, problēmu gadījumā, mēs varētu ar Jums sazināties.

Neatbilstošo produktu atgriešana un garantija

 • BERRICHI un Furcella OÜ uzņemas pilnu atbildību par visām mūsu produktu neatbilstībām un trūkumiem. Furcella OÜ neuzņemas atbildību par produktu bojājumiem un trūkumiem, kas radušies nepareizas produktu lietošanas rezultātā.
 • Ja produktam ir neatbilstības vai trūkumi, klientam ir tiesības pieprasīt šī produkta aizstāšanu ar atbilstošu produktu. Tādā gadījumā Furcella OÜ segs transportēšanas izmaksas.
 • Ja konstatējat, ka saņemtais produkts neatbilst šim produktam noteiktajiem kritērijiem, lūdzu, piecu darbdienu laikā nosūtiet e-pastu uz hello@berrichi.ee, pievienojot produkta neatbilstību vai trūkumu aprakstu, kā arī pasūtījuma numuru. Uz visām pretenzijām un sūdzībām atbildēsim piecu darbadienu laikā.

Patērētāja atteikuma tiesības

 • Saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likumu patērētājiem ir tiesības atteikties no līguma 14 dienu laikā pēc pasūtīto preču saņemšanas un atgriezt neizmantotās preces nebojātā iepakojumā. Patērētājs atgriež preces pārdevējam par saviem līdzekļiem ne vēlāk kā 14 dienu laikā pēc atteikuma pieteikuma iesniegšanas.
 • Ja esat atteicies no līguma un atgriezis mums neizmantotās preces, mēs atmaksāsim par precēm samaksāto summu un piegādes izmaksas parastajā apmērā (t.i., produkta nosūtīšanas izmaksas klientam) 14 dienu laikā pēc atgrieztā produkta saņemšanas. Atgriežot produktu, klientam ir jāsedz piegādes izmaksas. Pārdevējs nekompensēs produktu atgriešanas izmaksas.
 • Atteikuma tiesības attiecas tikai uz patērētājiem, t.i., fiziskām personām, kuras slēdz darījumus, kas nav saistīti ar neatkarīgas saimnieciskās vai profesionālās darbības veikšanu. Citas personas netiek uzskatītas par patērētājiem.
 • Atteikuma tiesības nav izmantojamas, ja patērētājs pēc piegādes ir atvēris kosmētikas līdzekļa aizzīmogoto apvalku vai iepakojumu, un veselības aizsardzības vai higiēnas apsvērumu dēļ prece nav piemērota atgriešanai.

Drošība un konfidencialitāte

 • Furcella OÜ garantē to personu personas datu konfidencialitāti, kuras izmanto mūsu tiešsaistes veikalu, un nepārdos/nepārsūtīs/nepiešķirs personas datus un kontaktinformācijas datus trešām personām, izņemot īpašu, ar Jums noslēgtu priekšlīgumu gadījumā (lai atklātu kampaņu uzvarētājus utt.).
 • Mēs apkopojam personiskos datus, lai identificētu klientus un, vajadzības gadījumā, sazinātos ar viņiem, un precizētu pirkuma detaļas, kā arī padarītu mūsu tīmekļa vietnes lietošanu ērtāku. Lai apstrādātu pasūtījumus, Furcella OÜ ir tiesības lūgt klienta vārdu, uzvārdu, adresi, e-pasta adresi, tālruņa numuru. Datu vākšana tiek veikta iepirkšanās vidē Berrichi mājaslapā, izmantojot e-pastu vai tālruni.
 • Ja esat piekritis saņemt mūsu biļetenu, mēs varam informēt Jūs par mūsu kampaņām, pasākumiem un jaunajiem produktiem. Klientiem ir tiesības jebkurā laikā pieprasīt savu datu labošanu vai dzēšanu no mūsu datu bāzes, biļetena beigās noklikšķinot uz “atcelt abonēšanu” vai rakstot e-pastu uz hello@berrichi.ee.

Papildu informācija

 • Produktu attēliem ir ilustratīva nozīme.
 • Produktu cenas un pieejamība var mainīties bez iepriekšēja brīdinājuma.
 • Furcella OÜ ir tiesības atteikties no pārdošanas darījuma un 10 darbadienu laikā atmaksāt naudu klienta bankas kontā.