Atklāj TĪRA skaistuma spēku!BERRICHI pamatā ir pārliecība, ka vislabākie ādai ir tīri un dabiski produkti. BERRICHI dabīgā kosmētika sevī apvieno tradīcijas un zinātni: divus gadus ilgus Āzijā populārā skaistumkopšanas auga – aļģu – pētījumus, kā arī viscaur pasaulē ārstniecības augu dziedināšanā izmantotās supereļļas.

BERRICHI ideja radās, zīmola dibinātajai Beritai Josepai (Berit Joosep), pūloties rast risinājumu savām ādas problēmām. Sausa, alerģiska un iekaisusi āda mudināja viņu meklēt atbildes pie dabas un ļāva iepazīt priekšrocības, ko sniedz dabīgā kosmētika. Iedvesmojoties no dabiskās dziedniecības grāmatās pieejamās informācijas, kā arī senajām skaistumkopšanas tradīcijām, viņa pētīja dabīgās kosmētikas izejvielas un sāka gatavot krēmus pati savā virtuvē. Šī aizraušanās kļuva vēl nopietnāka pēc ģimenes ceļojuma uz Bali, kur Berita atklāja aļģu pasauli, un turpinājās kā tālākie mēģinājumi apgūt labākās dabas skaistuma tradīcijas. Starp citu, vārda BERRICHI otrās daļas “chi” saknes meklējamas Āzijā. BERRICHI veidotāji šajos produktos ir ielikuši savu “chi” – enerģiju un dvēseli. Divu gadu izpētes laikā, aļģu un supereļļu spēks ir ieguvis jaunu veidolu, pārvēršoties par sejas krēmiem. BERRICHI dabīgo ādas kopšanas līdzekļu sastāvdaļas un atbilstība ir rūpīgi izpētīta un pārbaudīta. BERRICHI dabīgā kosmētika ir radīta, sadarbojoties ar Tallinas Universitātes zinātniekiem Rando Tuviki un Mārju Robālu, kā arī pieredzējušiem ādas kopšanas jautājumu speciālistiem no BERRICHI. Mēs novērtējam arī Tartu Biotehnoloģiju parka, Baltic Blue Bio Alliance un Enterprise Estonia palīdzību.

Tīra un ekoloģiska BERRICHI dabīgā kosmētika ir radīta, sadarbojoties ar bioķīmiķiem un dermatologiem. No aļģēm iegūtie antioksidanti, kā arī supereļļas veido ideālu vitamīnu, minerālvielu un taukskābju kombināciju. BERRICHI dziļi atjauno, baro un aizsargā ādu, ļaujot iegūt vienmērīgu ādas toni un tekstūru, kā arī veicina ādas dabisko elastību un imunitāti.

AĻĢES ir jūras pasaules apslēptais dārgums – tās attīra, baro un aizsargā apkārtējo vidi. Pateicoties spējai mitrināt, nomierināt un aizkavēt novecošanos, aļģes jau gadsimtiem ilgi tiek plaši izmantotas Āzijas skaistumkopšanā. Baltijas jūras aļģes ir reti sastopamas, tīras un nesatur toksiskus smagos metālus. Tās ir pilnas ar barības vielām, vitamīniem, minerālvielām un aminoskābēm. Aļģes ir dziļi mitrinošas, tām piemīt pretiekaisuma un pretnovecošanās īpašības, tās spēj nogludināt ādas tekstūru un atbrīvot ādu no toksīniem. Galvenās BERRICHI ādas kopšanas līdzekļu, dabīgo sejas krēmu, sastāvdaļas ir spēcīgie, no aļģēm iegūtie antioksidanti – astaksantīns un furcellārija. Tie rūpējas par šūnu veselību un atjaunošanos, kā arī ādas dabisko stāvokli un spēju pretoties krunciņas izraisošajiem apkārtējās vides stresoriem.

EĻĻAS – jau senie ēģiptieši izmantoja tās kā slepeno ieroci nevainojamas un starojošas ādas iegūšanai. BERRICHI ādas kopšanas līdzekļu sastāvā atrodamās eļļas ir labākās no labākajām. Dabīgā sejas kosmētika radīta, izmantojot tā sauktās supereļļas, kas satur plaša spektra barības vielas, taukskābes un vitamīnus. Visas BERRICHI produktos izmantotās eļļas ir dabiskas un organiskas izcelsmes. Tās rūpīgi mitrina ādu un sekmē lipīdu aizsargslāņa veidošanos dziļi dermā. Rezultātā āda kļūst veselīga, iegūst tonusu un vienmērīgu toni. Pastāv uzskats, ka eļļas veicina poru aizsērēšanu, taču patiesībā eļļas līdzsvaro ādu, sūtot šūnām signālu, lai tās pārstāj ražot pārlieku daudz sebuma. Tas palīdz atbrīvoties no iekaisumiem un sašaurina poras. Uz vaska bāzes veidotie krēmi sniedz virspusēju, īslaicīgu efektu, savukārt dabiskās kosmētikas sastāvdaļas – eļļas – spēj nodrošināt dziļu un noturīgu efektu.