Ielikts grozā

* Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 50 €
TRADĪCIJAS UN ZINĀTNE

Ja nu kopjošā kosmētika būtu radīta, par pamatu ņemot Tavas ādas šūnu dabisko spēju atjaunoties?

Mūsu ķermenim piemīt brīnišķīga spēja sevi dziedināt – tā ir viena no svarīgākajām ķermeņa funkcijām. Taču dažkārt mēs zaudējam līdzsvaru. Dabas dziedinošais spēks nav tikai senču gudrības. Berrichi ādas kopšanai izmanto tīru dabu un Tavas ādas individuālās spējas, lai ar to palīdzību cīnītos pret novecošanās pazīmēm.

Palīdz ādai pašai sevi dziedināt
Atjauno ādas dabisko līdzsvaru
Palēnina novecošanās procesus
DABĪGA KOSMĒTIKA

Berrichi atmodina Tavas ādas spējas

1
Vajadzība

Ideja par Berrichi dabīgo kosmētiku pieder tās dibinātājai Beritai Josepai. Beritas ādas problēmas – sausa, alerģiska un iekaisusi āda mudināja viņu meklēt jaunas alternatīvas veikalos līdz šim nopērkamajai kosmētikai.

2
Risinājums

Viņa vērsās pēc palīdzības pie tīras dabas un sāka gatavot krēmus pati savā virtuvē, iedvesmu smeļoties no augu dziedniecības grāmatām un vecmāmiņas padomiem. Atgriežoties no ceļojuma uz Bali, Berita atklāja aļģu pasauli.

3
Pielietojums

Beritas aizrautība ar dabīgo kosmētiku un aļģu pasauli saveda viņu kopā ar zinātniekiem. Pēc divus gadus ilgiem pētījumiem aļģu un supereļļu spēks apvienojās  krēmos. Berrichi krēmu sastāvdaļas ir rūpīgi izpētītas, pārbaudītas un to iedarbība ir zinātniski pierādīta.

4
Rezultāts

Krēmu galvenās sastāvdaļas – no aļģēm iegūtie antioksidanti, kā arī supereļļas veido ideālu vitamīnu, minerālvielu un taukskābju kombināciju. Berrichi produkti ir patiešām unikāli un iedarbīgi. Tie atmodina ķermeņa dabiskās reģenerācijas un dziedināšanas spējas, dziļi barojot, mitrinot un atjaunojot ādu. Rezultātā ādas tonis un tekstūra kļūst vienmērīgi, uzlabojas ādas dabiskā elastība, kā arī aizsargspējas.

Berrichi ir radīts, lai atmodinātu Tavu ādu!

Vārda spēks

Berrichi vārds sastāv no divām daļām – Beritas iesaukas “Berri” un vārda “chi”, kas tulkojumā nozīmē “dzīvības enerģija”. Berrichi radītāja šajos produktos ir ielikusi visu savu sirdi un dvēseli – savu chi.